Menu
Пятница, 15 Июль 2016 08:36

Гайсинський район Вінницької області отримав нового керівника поліції

309
(0 голосов)

14 липня тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Нацполіції Вінниччини Юрій Педос представив працівникам Гайсинського відділу поліції нового керівника. Очільником Гайсинського відділу поліції, до складу якого входять Іллінецьке та Оратівське відділення поліції, став полковник поліції Сергій Павленко. До цього часу він перебував на посаді старшого юрисконсульта Департаменту поліції охорони Національної поліції України.

Юрій Педос висловив впевненість, що професіоналізм та досвід нового керівника допоможуть на належному рівні організувати роботу підпорядкованого підрозділу по забезпеченню правопорядку та захисту прав громадян. Полковник поліції побажав їм успіхів на новій ділянці роботи, здобути довіру та підтримку населення.

Також призначені нові керівники у Піщанському та Мурованокуриловецькому відділеннях поліції. Т.в.о. начальника Піщанського відділення Бершадського відділу поліції призначено підполковника поліції Сергія Фомика, у Мурованокуриловецькому відділенні Могилів-Подільського відділу ГУНП керівником став майор поліції Сергій Токан.

Відділ комунікації поліції Вінницької області

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей