Menu
Понедельник, 16 Июль 2018 11:35

Біля Немирова розширюють частину дороги, яка входить до транспортного коридору Go Highway

262
(0 голосов)

У Вінницькій області триває ремонт траси міжнародного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, яка є частиною міжнародного транспортного коридору Go Highway. Підрядник ТОВ СП «Автострада» приступив до робіт біля м. Немирів. Перші 3 км дороги в обидва боки вже покриті нижнім шаром асфальтобетону, потім вистелять верхній шар покриття та нанесуть дорожню розмітку. Остаточно завершити роботи на ділянці від Немирова до с. Озеро планують до 1 вересня 2018 року.

«Головна особливість ремонту – багатошаровість і товщина дорожнього покриття. Після завершення робіт товщина покриття збільшиться на 20 см. Також дорожнє полотно стане ширшим на 4 м та безпечнішим: в місцях, де це необхідно, встановлюють відбійники, бордюри та систему освітлення, облаштовують тротуари», - зазначено в повідомленні.

Ділянки, де відбуваються дорожні роботи, відокремлені від проїжджої частини за всіма вимогами: на в’їзді та виїзді встановлені попереджувальні дорожні знаки. Вздовж лінії проведення робіт на відстані кожних 10 м стоять сигнальні стовпчики зі світловідбиваючими смугами, щоб вночі водії добре бачили напрям руху. Для тих, хто не реагує на стаціонарні обмеження, є ще й рухомі сигнальні прапорці.

«Дорожні роботи частково обмежують рух транспорту, тому що вільною для руху залишається лише половина проїжджої частини. На другій працює дорожня техніка: здійснюється поширення, знімається старе покриття, а на його місце стелиться три нових шари (ресайклінгова суміш та асфальтобетон). Тому товщина покриття збільшується на 20 см», – розповідає керівник робіт Олег Гнатюк і додає, що роботи тривають згідно з графіком.

Інтенсивність руху на трасі М-12 в середньому 10 автомобілів на хвилину, і близько 600 авто за годину.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице