Menu
Среда, 18 Январь 2023 09:57

Регулятор оштрафував «Вінницяобленерго» за порушення графіків відключення світла

280
(0 голосов)

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг оштрафувала три обленерго, зокрема «Вінницяобленерго» за те, що вони не виконують графіки відключень світла. Підприємства зобов’язали дотримуватись справедливих графіків відключень, а також належно інформувати споживачів про перерви електропостачання.

Про це йдеться на сайті НКРЕКП.

«На численні звернення споживачів НКРЕКП проводить перевірки операторів систем розподілу (ОСР) електричної енергії щодо дотримання ними графіків відключень електропостачання.

17 січня 2023 року на своєму засіданні НКРЕКП розглянула питання про підсумки позапланових виїзних перевірок щодо дотримання АТ «Вінницяобленерго», АТ «Чернівціобленерго» та ПРАТ «Волиньобленерго» вимог законодавства у сфері функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії. Перевірки охоплювали діяльність компаній протягом листопада – грудня 2022 року», – йдеться у повідомленні.

За результатами перевірок встановили, що ці підприємства допустили порушення вимог Закону України «Про ринок електричної енергії», Кодексу систем розподілу та недотримувались Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії в частині порушення графіків відключень електропостачання споживачам.

За інформацією НКРЕКП, вказані підприємства розподіляли участь споживачів у графіках відключення нерівномірно, без дотримання принципу соціальної справедливості. А також неналежним чином інформували споживачів про перерви в електропостачанні, зокрема, через власні вебсайти.

НКРЕКП винесла рішення накласти на АТ «Вінницяобленерго», АТ «Чернівціобленерго» та ПРАТ «Волиньобленерго» санкції у вигляді штрафу у розмірі 85 тисяч гривень та зобов’язала надалі дотримуватись справедливих графіків відключень, а також вимог щодо належного інформування споживачів про перерви електропостачання.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей