Menu

7 міфів про дивани, в які ми досі віримо

271
(0 голосов)

Здавалося б, вибрати диван справа не складна – у більшості меблевих магазинів Вінниці кваліфікований персонал, який допоможе порадою. Та й асортимент широкий – хочеш бери диван Блест, або Merx, або… Загалом є з чого вибрати. Але справу ускладнюють міфи про дивани, які уперто циркулюють у побуті та збивають з пантелику. Отже, не завадить з ними розібратися.

1. Диван має бути тільки з натуральних тканин

Міф, який існує тільки за інерцією ще з тих часів, коли у людей була недовіра до всього штучного. Насправді ж, оббивка дивану з синтетичної тканини більш стійка до вигорання та механічних пошкоджень, не деформується з часом, швидко сохне й добре вентилюється.

2. Диван з натуральної шкіри служитиме вічно

Шкіряні дивани розкішні й надзвичайно елегантні, довговічні, стійкі до механічних пошкоджень – все це справедливо тільки, коли мова йде про дорогу шкіру вищого ґатунку. В іншому випадку вже через рік вони втрачають свій докладний вигляд. З іншого боку, сучасна штучна шкіра не поступається естетикою та міцністю якісній натуральній, а коштує значно дешевше. Також диван, оббитий тканиною, наприклад, шеніллом, не тільки довговічний, а й додає інтер’єру затишку.

3. Пружини краще за поролон

Цей міф тягнеться ще з тих часів, коли поролон тільки почали застосовувати у виробництві м’яких меблів. Наразі високоеластичний щільний поролон не поступається, а в дечому навіть перевершує металеві пружини. Наприклад, він не зношується з часом і не починає неприємно скрипіти.

4. Диван не повинен мати запах

Частка істини в цьому твердженні єсть – диван не повинен мати хімічного запаху, як то формальдегіду, ефіру тощо. Зазвичай таке буває, коли було використано ДСП низького сорту. Виготовлений з якісних матеріалів, він пахне деревиною, хвойним лісом і просто приємним запахом нової речі.

5. Ортопедичні дивани – вигадка маркетологів

З цим не погодиться будь-яка людина, яка хоча б одного разу спала на ортопедичному дивані. Просто не всі розуміють, про що саме йде мова. Ортопедичний диван має:

  • в основі – каркас з ламелями;

  • жорстке пружне сидіння (пружинний блок або щільний пінополіуретан);

  • спальне місце без перепадів висоти.

Завдяки особливостям конструкції поверхня дивану адаптується до анатомічних вигинів людського тіла, забезпечуючи максимальний комфорт.

6. Кутовий диван займає більше місця

Ще один міф, який не відповідає дійсності. Якщо прямий і кутовий дивани мають однакову габаритну довжину, то в розкладеному вигляді вони займають практично одну площу. Тож у цьому випадку вибір здебільшого залежить від індивідуальних уподобань.

7. Оббивка «Антикіготь» не піддається кігтям тварин

На жаль, така гучна назва не більш ніж маркетинговий хід. Просто є категорія тканин, наприклад, флок, які мають гладку текстуру і менш привабливі для домашніх улюбленців, оскільки за них важко зачепитись кігтем.

Це найпоширеніші міфи про дивани, і тепер, знаючи їх, вам буде простіше вибрати собі м’які меблі, які не тільки чудово виглядатимуть, а й довго прослужать, створюючи затишок і комфорт у вашій оселі.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей