Menu

Наливна підлога або рідкий лінолеум. Технологія виготовлення

199
(0 голосов)

Сучасний будівельний ринок представляє споживачеві величезну різноманітність матеріалів, що дозволяють зробити якісний ремонт у Львові. Лише підлогових покриттів з'явилося безліч, в якому не так просто розібратися. Гігантський асортимент починається від простого лінолеуму і доходить до передових технологій, до них можна віднести сучасний матеріал - «наливну підлогу». Будівельна промисловість досягла таких висот, що підлоги можна не просто настилати, їх можна заливати. Простіше кажучи, «наливні підлоги» набули статусу «рідкого лінолеуму». Висловлюючись мовою фахівців – це безшовне монолітне полімерне покриття.

Дійсно, це покриття після застигання дуже нагадує лінолеум, якщо його доторкнутися, то воно на дотик схоже на гладку плитку. Поверхня наливної підлоги ідеально рівна, монолітна, не має жодних зазорів, швів. Забарвлення даний матеріал має найрізноманітніші, найчастіше перевага надається світлим - сірому, бежевому, салатовому, коричневому.

Товщина наливної підлоги може змінюватись від одного до семи міліметрів. Для житлової квартири найкраще підійде покриття 1,5 мм, це оптимальний варіант. Тонкіші підлоги будуть непрактичні, а товсті вимагатимуть більшої витрати матеріалу, що просто неекономічно.

Область застосування матеріалу

«Наливна підлога» за своїм складом поділяється на декілька видів:

  • Метилметакрилатні. Такий матеріал виготовляється на основі метилметакрилатної смоли.
  • Епоксидні. Основа – епоксидна смола.
  • Цементно-акрилові. При їх виготовленні використовуються сухі будівельні суміші та рідкі складові.
  • Поліуретанові.

Фахівці вважають, що перші три види наливної підлоги раціональніше використовувати у виробничих приміщеннях. Для житлових більше підходять поліуретанові підлоги. Всі види «наливної підлоги» абсолютно безпечні, при цьому поліуретанові підлоги більш стійкі до зносів, дещо міцніше. Плюсом такої підлоги ще є і те, що матеріал дуже легкий, тому покриття виглядає набагато витонченішим за решту.

Багато провідних фірм, сучасних виробників підлогових покриттів використовують поліуретан для підлоги. До переваг поліуретанової підлоги можна віднести і багатство забарвлень, блиск покриття. Це дозволяє створити в кімнаті неповторний затишок, естетичний вигляд. «Наливні підлоги» інших видів використовуються всюди, будь то гараж, майданчик перед будинком або паркінг.

Найчастіше «наливні підлоги» застосовують у таких приміщеннях, де запитуються високі вимоги до експлуатації. Це може бути при підвищеній вологості, там, де часті контакти поверхні з хімічними речовинами, де потрібний антистатичний захист, а також висуваються певні санітарні вимоги. Які приміщення можна віднести сюди? Насамперед, це якісь виробничі приміщення, а також ті, де проходить багато людей. До цього типу можна зарахувати такі житлові приміщення, як кухня, балкон, гараж, ванна кімната, будь-яка майстерня, дача.

Особливості технології нанесення

Деякі вважають, що до недоліків «наливної підлоги» можна віднести не такий вже й великий вибір кольорів. Так, здебільшого це світлі відтінки, але їх налічується близько дванадцяти. До того ж, можна при заливанні підлог використовувати декоративні елементи, їх називають акриловими чипсами. Що вони являють собою? Найдрібніші частинки фарби, що мають різноманітну форму та розміри. У сухому вигляді в банку вони схожі на новорічне конфетті. Після того, як вони наносяться на поверхню «наливної підлоги», нагадують природні компоненти, покриття набуває більш глибокого, яскравого кольору, стає схожим на поверхню мармуру або граніту.

Найдивовижніше в «наливних підлогах» - сам процес їх заливки, технологія незвична, нестандартна, але здійсненна. Діючи за інструкцією, укласти таку підлогу зовсім не складно. При нанесенні такого матеріалу кожен може відчути себе дизайнером, виявити певну фантазію, креативність.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей