Menu
Четверг, 12 Май 2016 10:55

ЗНО з математики на Вінниччині: дрібні порушення, мобільні телефони, шпаргалки та виклик "швидкої"

277
(0 голосов)

Вчора, 11 травня, абітурієнти складали тестування з математики. Явка на пунктах тестування, як повідомляє Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти, склала 92,6%.

За перебігом тестування – дотриманням процедур персоналом та учасниками ЗНО – на 13 ПТ спостерігали представники Громадянської мережі ОПОРА.

Під час тестування з математики на всіх пунктах тестування, де працювали спостерігачі ОПОРИ, проводився загальний контроль за наявністю в учасників тестування заборонених технічних засобів.

В результаті перевірки учасники, у яких були виявлені такі засоби, були позбавлені права продовжити роботу над тестом. Такі випадки спостерігачі мережі ОПОРА зафіксували у пунктах тестування, що знаходилися в ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – ліцеї м. Немирів, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Хмільника, ЗОШ №4 м. Жмеринка.

Персоналом пункту тестування також допускалися незначні порушення, які, однак, не впливали на хід проведення тестування. Так, у ЗОШ №2 м. Тульчин в аудиторії у інструктора задзвонив мобільний телефон, він був поставлений на режим «вібро» і інструктор одразу його вимкнула, проте абітурієнти відволіклися. Ця ж інструктор користувалася підручником з "Історії України" і зошитом. На зауваження спостерігача ОПОРИ жінка відповіла, що готується до контрольної роботи, але підручник і зошит прибрала в сумку.

Прикрий випадок стався у ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м.Хмільника. Під час ЗНО учасниці тестування стало погано. Абітурієнтку забрала карета швидкої допомоги.

Доволі поширеними залишаються шпаргалки, що стають ще однією причиною видалення учасників ЗНО з пунктів тестування. У ЗОШ №2 м. Тульчин до початку тестування спостерігачем ОПОРИ в рекреаційній зоні було знайдено зошит з математики, який спостерігач віддав відповідальній за ПТ.

Учасники ЗНО користуються своїм правом подавати апеляцію на порушення процедури проведення ЗНО. Так, у ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – ліцеї м. Немирів під час технологічної перерви в учасника тестування було виявлено мобільний телефон. Уповноваженою особою складено акт про порушення і абітурієнт залишив ПТ. Проте після того, як учасник тестування був видалений, він подав апеляцію на порушення процедури проведення ЗНО.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей