Menu
Среда, 05 Октябрь 2016 08:26

Закриття світломузичного фонтану ROSHEN у Вінниці відбудеться 15 жовтня

460
(0 голосов)

Закриття шостого сезону роботи найбільшого у світі світломузичного річкового фонтану ROSHEN у Вінниці відбудеться 15 жовтня о 19 годині.

Провести вінницький водограй на зимовий перепочинок вінниччани та гості міста зможуть разом із кращими хітами за роки Незалежності України у виконанні Народного артиста України Олександра Пономарьова. Очікується й виступ культового українського рок-гурту «Брати Гадюкіни» та відомого хіп-хоп гурту «Танок на Майдані Конґо» («ТНМК»).

Цьогорічна програма буде присвячена 25-річчю Незалежності України та Дню захисника України й пройде під гаслом «Назавжди Вільна і Незалежна!»

Тож, запрошуємо усіх на місце зустрічі – набережну ROSHEN –

15 жовтня о 19:00

Довідка. Найбільший у Європі світломузичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «Roshen» відкриті 4 вересня 2011 року. Фонтан Roshen розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Фонтан Roshen нараховує сім програм тривалістю 20 хвилин та 8 коротких – тривалістю 5-6 хвилин.

Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект ініційований Петром Порошенком, реалізовано за рахунок інвестиції його Фонду та Міжнародної корпорації ROSHEN. Загальна вартість проекту Набережної і Фонтану перевищує 100 млн. гривень.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей