Menu
Вторник, 24 Январь 2017 18:35

З сьогоднішнього дня служба "102" буде обслуговувати всю Вінниччину

419
(0 голосов)

Телефонні дзвінки мешканців районів області з усіх мобільних операторів відтепер спрямовуються у відділ служби «102» Управління інформаційної підтримки та координації поліції «102» поліції Вінниччини, який базується в Головному управлінні поліції.

Як розповів керівник відділу служби «102» УІПКП «102» ГУНП у Вінницькій області Богдан Федоришин, відсьогодні всі телефонні дзвінки з будь-якої точки нашої області надходять операторам відділу. Оператори в будь-який час доби приймуть виклик, опрацюють та направлять коротку електронну картку черговому місцевого відділу поліції для негайного реагування.

Тобто зараз усі дзвінки від мешканців області на номер спецлінії поліції «102» надходять в єдиний центр, який базується в Головному управлінні поліції. Це дає змогу реєструвати всі без винятку повідомлення громадян та контролювати якість реагування поліції на кожен виклик, - зазначив Богдан Федоришин.

Зараз службу «102» обслуговують 29 операторів, які працюють позмінно у цілодобовому режимі, що дозволяє опрацьовувати всі повідомлення громадян в короткий термін.

Відділ комунікації поліції Вінницької поліції

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей