Menu
Вторник, 17 Май 2016 11:08

З початку року служити за контрактом виявили бажання більше 900 вінничан

248
(0 голосов)

Понад 100 вінничан - кандидатів на контрактну службу відправились вчора до навчальних центрів на Київщині та Чернігівщині.

10% від усієї кількості бажаючих служити за військовим контрактом — жінки. Сьогодні в навчальні центри з Вінниччини відправилися 12 представниць прекрасної статі.

З початку року на військову службу за контрактом виявили бажання піти понад 900 вінничан. Переважна більшість — це молодь та учасники АТО.

За інформацією Вінницького обласного військового комісаріату, більшість бажаючих йти до українського війська – родом із сільської місцевості.

Якщо до цього вік контрактників був 20-22 роки, то зараз служити за контрактом ідуть старші за віком люди, серед них багато учасників АТО, які уже демобілізувалися і зараз планують повернутися на передову. Це пов’язано як зі збільшенням грошового забезпечення, так і з тим, що в сільській місцевості здебільшого немає роботи.

Бійці поїхали до 169-го навчального центру «Десна» Чергівської області та до 38-го об’єднаного навчального центру Повітряних Сил (Васильків), Київської області. Протягом двох місяців вони проходитимуть навчання. Після того їх направлять до різних військових частин.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей