Menu
Понедельник, 23 Июль 2018 14:23

Владимир Продивус пригласил Посла Индии в Украине на празднование Дня Винницы

389
(1 Голосовать)

Вчора, в приміщенні Посольства Індії, президент Федерації боксу України Володимир Продивус провів робочу зустріч з Послом Індії в Україні Манож Кумар Бхарти. Обговорювались важливі питання співпраці між країнами та спортивними федераціями щодо підтримки та розвитку спорту та, зокрема, боксу в Індії та Україні.

Під час зустрічі сторони прийшли до домовленостей про підписання офіційного договору про співпрацю між федераціями боксу України та Індії, зокрема – з президентом Федерації боксу Індії Аджай Сінхом.

«Цей договір, — заявив Володимир Продивус, — сприятиме зміцненню та подальшому розвитку взаємин між федераціями. Наша співпраця дає можливість проведення спільних тренувальних зборів для членів збірних команд Індії та України в різних вікових групах. Це, безумовно, сприятиме розвитку наших спортсменів, так як сьогодні саме боксери України та Індії входять до числа лідерів світового боксу».

Відзначимо і роботу Федерації боксу Індії для залучення до своєї країни різноманітних змагань самого найвищого рівня. Так у 2016 році Індія приймала чемпіонат світу серед молоді та юніорок, а вже цього року Нью-Делі прийматиме світову першість серед дорослих. У серпні поточного року, буде проведено сумісний навчально-тренувальний збір Індії та України в Долині (Івано-Франківська обл.). Після нього збірні разом відправляться на міжнародний турнір до Польщі.

Окрім того, Володимир Продивус запросив пана Посла на святкування Дня Вінниці, який відбудеться 8 вересня. Планується, що для жителів та гостей міста, окрім традиційно безлічі різноманітних заходів, які організовує міська адміністрація, Федерація боксу України проведе велике боксерське шоу, участь в якому прийматимуть як провідні боксери-олімпійці, так і професійні боксери з Вінниччини та України.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей