Menu
Среда, 31 Май 2017 17:26

Вінницю відвідали жінки-політики з багатьох країн світу

287
(0 голосов)

Вінниця обрана одним з міст для зустрічі в рамках навчальної програми Шведського міжнародного центру місцевої демократії «Місцеві політичні лідери – зміцнення потенціалу жінок у політиці». До Вінниці приїхало більше 30 жінок-політиків для того, щоб перейняти досвід та поділитися напрацюваннями в їх країнах щодо партисипації громадян та прозорості.

Жінки-політки з Швеції, Індії, Індонезії, Македонії, Боснії та Герцеговини, Сербії, Туреччини та України протягом кількох днів перебуватимуть у Вінниці з навчальним візитом у рамках міжнародного проекту «Місцеві політичні лідери – підтримка жінок в політиці». Цей проект реалізується Шведським міжнародним центром місцевої демократії, місією якої є заохочення місцевої демократії у різних країнах. Їх муніципальна партнерська програма має на меті сприяти обміну знаннями та досвідом між Швецією та 20 обраними країнами, в перелік яких потрапила і Україна. В рамках візиту до Україна делегація з більш як 30 представниць восьми країн відвідали Вінницю. Сьогодні вони мали зустріч із заступником міського голови Галиною Якубович та жінками-депутатами Вінницької міської ради.

«Нашим основним завданням є розвиток демократії на регіональному та міжнародному рівнях. Ми працюємо над тим, щоб збільшувати кількість жінок у політиці, - каже керівник навчальної програми Шведського міжнародного центру місцевої демократії «Місцеві політичні лідери – зміцнення потенціалу жінок у політиці» Крістін Екстрьом. - Ми у Вінниці перебуватимемо протягом трьох днів. Метою цього тренінгу є забезпечення шляхів залучення жінок у політичні процеси. Ми вдячні місту за підтримку і дуже приємно, що заступником мера є жінка».

Галина Якубович коротко ознайомила з роботою Вінницької міської ради та її виконавчого комітету. «Якщо говорити про склад міської ради, то з 54 депутатів 8 – це жінки. Нам здається, що це замало, бо жінки дуже активні у роботі, - зазначає заступник міського голови. – Але у структурних підрозділах міської ради та її виконавчого комітету 74 % працівників – це жінки. Серед керівних посад з 31 підрозділів ВМР у 15 керівниками є жінки, а їх заступники з 56 – 39 жінок». Також вона коротко презентувала пріоритетні напрямки розвитку Вінниці.

Окрім того, делегація ознайомилася з роботою структур через які забезпечується зворотній зв'язок з громадою - Прозорим офісом та відділом оперативного реагування «Цілодобова варта».

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей