Menu
Среда, 26 Апрель 2017 17:46

Вінницю відвідала посол Франції в Україні Ізабель Дюмон

432
(0 голосов)

26 квітня до Вінниці з робочим візитом приїздила Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. Вона зустрічалась із головою Вінницької облдержадміністрації Валерієм Коровієм, Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим то головою Вінницької обласної ради Анатолієм Олійником. Разом із пані Послом у зустрічі брали участь перший секретар посольства Жюлі Фор, радник з питань культури та співробітництва посольства Паскаль Сліванскі, генеральний директор ТОВ «Alfagro Vinnitsya» Жерард де Ля Салль, генеральний директор ТОВ «Жежелівський коалін» Ірина Коваленко та регіональний директор ПАТ «Креді Агріколь Банк» Андрій Чорнобаєв.

Під час зустрічі говорили про посилення економічних та культурних зв’язків між Україною та Францією.

«Нас цікавить Вінниччина у економічному та культурному плані, і ми готові допомогти у розвитку вашого регіону та підтримати різні інвестиційні проекти, – сказала Ізабель Дюмон. – Для залучення інвестицій важливі фактично три умови – макроекономічна стабільність, привабливий інвестиційний клімат та наявність проектів. Сьогодні у місті та в регіоні вже працюють підприємства із французьким капіталом, і ми готові сприяти залученню нових інвесторів».

Висловили свою думку з приводу роботи у Вінниці й самі бізнесмени. «За весь час роботи нашого банку у Вінниці ми не мали жодних проблем. В цьому році сюди ми переводимо роботу всієї операційної бази нашої установи та значно збільшуємо інвестиції на кредитування. За нашим аналізом Вінниччина оцінюється як перспективний регіон», - зазначив регіональний директор ПАТ «Креді Агріколь Банк» Андрій Чорнобаєв.

«Я працюю у Вінниці 10 років і підтверджую слова колеги, що у Вінниці досить комфортно працювати», - сказав Генеральний директор ТОВ «Альфагро» Жерард де Ля Салль.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов підкреслив, що Вінниця зацікавлена у інвестиціях, тому створює всі умови для бізнесу, щоб разом із підприємствами розвивалась економіка, зростала ділова активність та рівень життя вінничан в цілому. «Ми підготуємо проектні пропозиції, які цікаві нам і які можуть бути цікавими для французьких інвесторів та надамо в посольство. Також ми готові прийняти делегацію із Франції чи у форматі форуму, чи в будь-якому іншому форматі та розповісти про можливості, які є у нашому місті», - сказав Сергій Моргунов.

Після зустрічі в облдержадміністрації Ізабель Дюмон відвідала Прозорий офіс Вінницької міської ради, де Сергій Моргунов розповів, як працює центр адміністративних послуг та які питання такий формат роботи з мешканцями допомагає вирішувати.​

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей