Menu
Понедельник, 14 Декабрь 2020 15:24

Вінницяоблводоканал оштрафували за забруднення Південного Бугу

332
(1 Голосовать)
Суд зобов’язав це підприємство сплатити 34 643 грн. штрафу за забруднення р. Південний Буг. Про це повідомляють в Державній екологічній інспекції Вінницької област

У повідомленні йдеться, що господарський суд Вінницької області в повному обсязі задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Вінницькій області до КП «Вінницяоблводоканал» за забруднення поверхневих вод.

Нагадаємо, спеціалістами Інспекції в грудні минулого року було проведено планову перевірку КП «Вінницяоблводоканал», в результаті перевірки виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства.

Зокрема те, що підприємство здійснювало скид зворотних вод у р. Південний Буг із перевищенням нормативів гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин, вказаних у дозволі на спеціальне водокористування, у водний об’єкт.

В березні 2020 року підприємству було пред’явлено претензію на суму 34 643 грн. 97 коп. для добровільного відшкодування шкоди. Оскільки завдані збитки у визначені строки і в добровільному порядку відшкодовані не були, це стало підставою для Інспекції звернутись до суду.

 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей