Menu
Четверг, 09 Февраль 2017 18:39

Вінницькі рятувальники отримали нову техніку та оснащення

361
(1 Голосовать)

9 лютого Головному управлінню ДСНС України у Вінницькій області передали пожежно-рятувальну техніку та спеціальне оснащення від області та міста. Це – пожежні автомобілі та комплекти одягу для рятувальників – як спеціальні, так і зимові.

Чотири пожежних автомобілі, позашляховик, 137 комплектів спеціального та 130 комплектів зимового одягу передали сьогодні керівники міста та області. «Сьогодні дуже символічний день, адже вперше за часи незалежності України передається техніка в такій кількості і в такому складі. У 2016 році після дуже довгої перерви почала фінансуватись державна програма, спрямована на покращення забезпечення в системі цивільного захисту. Ми розраховуємо, що протягом 2017 року надійдуть ще автомобілі такого роду, і це – лише перші кроки. Показово, що Вінницька область на сьогодні виділяє дуже великі фінансові ресурси для формування місцевих дружин, придбання спеціального обладнання», – каже голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Міський голова Сергій Моргунов нагадав, що у місті діє Програма поліпшення техногенної та пожежної безпеки у місті Вінниці, матеріально-технічного забезпечення підрозділів Вінницького міського управління Головного управління ДСНС України у Вінницькій області. Адже від оснащення цієї структури у значній мірі залежить протипожежний захист Вінниці. У рамках Програми місто закуповувало пожежні рукава, бензин, дизельне паливо, спеціальний одяг тощо. А сьогодні міський голова Сергій Моргунов передав рятувальникам 120 комплектів спеціальних зимових костюмів.

«Я переконаний, що рятувальник – це особлива професія, і не кожна людина готова ним бути, це – покликання душі і серця. Ви дійсно добросовісно, самовіддано та чесно виконуєте свою роботу. Завдання Уряду, місцевих органів влади – всіляко сприяти тому, щоб у вас було найменше проблем з точки зору матеріально-технічного забезпечення та взагалі організації вашої роботи. Я вдячний за вашу роботу, особливо в останні дні, коли випало багато снігу, і ви ліквідовували наслідки негоди, встановили намет для обігріву людей тощо. Я впевнений, що місцеві органи влади, зокрема міста Вінниці, надалі будуть підтримувати вас», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук подякував за техніку та оснащення. «Отримані автомобілі є якісними, і водії відчуватимуть себе у них захищеними. Більшість цієї техніки буде виконувати завдання у місті Вінниці. Одяг також дуже потрібний, адже під час виконання задач він може обгоріти», – каже Руслан Шевчук.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей