Menu
Среда, 25 Май 2016 15:40

Вінницькі 3D-клумби "перевдягнулися" по сезону

335
(0 голосов)

Тиждень тому поблизу входу у Центральний парк «зеленбудівці» завершили облаштування об’ємної клумби у вигляді черепахи. Також вже оновили квітковий автомобіль на розі вулиць Барське шосе – Хмельницьке шосе. Ще раніше «зеленбудівці» відновили клумбу у вигляді 17-метрового крокодила. Також завершуються роботи по вертикальному озеленення: розміщення термочаш та пластмасових ваз з квітами на електроопорах.

Перша об’ємна клумба, яка з’явилася у Вінниці чотири роки тому, мала вигляд черепахи. Вона сподобалася вінничанам, і тому було прийнято рішення продовжити створення у місті таких цікавих об’єктів. Потім працівники КП «Вінницязеленбуд» створили зеленого крокодила, а пізніше – ще й клумбу у вигляді ретроавтомобіля. Щороку, коли настає сприятлива погода, ці клумби оновлюють.Вже кілька днів вінничани мають можливість знову милуватися 3D-клумбою у вигляді черепахи. Вона складається із більш як 20 різновидів квітів та зелених насаджень. Для її створення використали ялівець, мох, хосту, альтернатеру, ехіверію, агератум, вівсяницю, гвоздику, ехінацею, седум, тагетіс лимонний, цинерарію та інші» рослини. Загалом конструкція має близько 1,7 метрів в висоту, 4 метри у довжину та більш ніж 2,4 метри завширшки.

Також вже оновлено об’ємну клумбу у вигляді 17-метрового крокодила у Центральному парку (біля входу в парк з вулиці Хлібної). Сам «крокодил» зроблений з рослини седум зеленого кольору, який має білий цвіт. Гості міста та вінничани можуть бачити й квіткову композицію у вигляді ретроавтомобіля, копії німецького Opel Olimpia 1935–1970 років випуску. Для будівництва цієї конструкції використано більше тони металу. Вона заповнена тирсою та землею і закладена лісним мохом. Для оздоблення цієї клумби використано 15 тис. квітів альтернатери. Ця рослина невибаглива, гарно формується, стрижеться і дуже добре росте. Зелений автомобіль має справжні колеса, скло (лобове, заднє та на дверцятах) та фари.

Крім того, у Вінниці завершується вертикальне озеленення, яке розпочалося на початку травня.

«Ми дуже хочемо, щоб Вінниця була квітучою та зеленою і докладаємо для цього максимум зусиль. Звертаються до вінничан та гостей міста з проханням не руйнувати композиції і відноситися з повагою до праці інших», – каже заступник директора з агротехнічних питань КП «Вінницязеленбуд» Микола Залєцький.

Вінницька міська рада

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей