Menu
Вторник, 23 Август 2016 12:52

Вінничани зробили каналізацію з річечки на Слов’янці

322
(0 голосов)

У Вінниці громадські активісти шукали причину забруднення річки, яка протікає на Слов’янці та впадає у Вишенське озеро. Було відібрано зразки стоків, які поповнюють річку та передано в лабораторію на дослідження. Результати досліджень показали, що вода стікає з каналізації в 12 разів перевищує допустимі норми.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав депутат Вінницької обласної ради Андрій Ковальов

«…22 серпня, разом з Василь Павлюк організували розширену комісію для ліквідації локальної екологічної катастрофи в мікрорайоні Славянка.

Мова йде про річку, яка тече між вулицями Хмельницьке шосе та Келецька, протікає біля вікон багатоповерхівок по вулиці Л. Ратушна. В русло річки врізались господарства приватного сектору та труби зі сторони багатоповерхівок, що призводить до постійного нестерпного запаху. Комісія складалась з представників Вінницяоблводоканалу, департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР, шляхового управління, муніципальної поліції, старших по будинках та ГО Вінниця – безпечне та комфортне місто. Спочатку всі разом спустились до річки та оглянули основну проблему – з труби-ливневки у великій кількості витікають каналізаційні стоки, які спричиняють нестерпний запах. Минулого четверга мій помічник особисто взяв воду на дослідження в лабораторію. Результати аналізу підтвердили, що це вода з каналізації та показники перевищують допустимі норми в 12 разів. Проаналізувавши ситуацію прийшли до висновку, що має місце незаконна «врізка» каналізації. Для того, щоб знайти основну причину цієї ситуації ми пройшли по ходу цієї труби піднімаючи всі люки. Знайшли багато порушень, які повинні бути ліквідовані у максимально короткі терміни. Це питання тримаємо під контролем та в цей четвер перевіримо виконання робіт комунальних служб», - пише Андрій Ковальов.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей