Menu
Четверг, 02 Февраль 2017 18:19

В поточному році у Вінниці планують зробити ще 4 нових трамваї «VinWay»

439
(0 голосов)

Про це сьогод​​​ні повідомив міський голова Сергій Моргунов, відвідавши ВАТ «Ремтехсільмаш». Саме це підприємство займається виробництвом каркасів кузова трамвайних вагонів на замовлення КП «Вінницька транспортна компанія». А вже повна комплектація вінницьких трамваїв ведеться на базі «ВТК». Наразі триває ремонт першого в цьому році, а загалом вже п’ятого трамваю «VinWay».

Вінницьке спеціалізоване підприємство ВАТ «Ремтехсільмаш», яке розташоване на Старому місті, спеціалізується на виробництві посівної техніки. Однак впровадження нових технологічних процесів забезпечило підприємству співпрацю з КП «Вінницька транспортна компанія». Минулого року на базі «Ремтехсільмашу» почали виробляти кузови для нових вінницьких трамваїв «VinWay».

Щоб налагодити таке виробництво, підприємством було закуплено нове обладнання. Зокрема, придбано апарат плазмової різки металу Hypertherm Powermax 105. Якість різу цим обладнанням дозволяє скоротити час, який витрачається на підготовку країв виробу. Також на підприємство було набрано додатковий персонал у кількості 34 чоловік, а в цьому році кількість робочих місць планується збільшити ще на 40.

Загалом різка спецсталі та монтаж одного каркасу трамваю займає три місяці. Під час виїзної наради Сергій Моргунов запитав у керівника підприємства, чи готові зробити в цьому році не три, а чотири каркаси для КП «ВТК». «Сьогодні на цьому підприємстві виробляють каркаси для трамваїв. По-перше, це позитив з точки розвитку підприємства, а також воно робить комплектуючі частини для вінницького трамваю, тому, я думаю, що це гарний приклад співпраці різних виробничих підприємств Вінниці. Якщо говорити про наші плани і про те, що ми сьогодні погодили, - то ми вже в цьому році можемо зробити не три, а чотири трамваї. Бюджетом сьогодні закладено кошти на два коротких та один довгий, додасться ще один короткий трамвай», - зазначив міський голова.​

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей