Menu
Четверг, 05 Январь 2023 20:11

У Вінницю прибули перші десять польських тролейбусів Solaris

71
(0 голосов)

У Вінницю прибули перші десять тролейбусів Solaris, які закупили для міста. Ще стільки ж очікують найближчим часом.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Як зазначив міський голова, завдяки цим польським тролейбусам у місті замінять застарілі та енергозатратні ЗіУ-9.

«Отримали першу партію тролейбусів Solaris Trollino 12, які ми закупили для Вінниці. Вже маємо десять машин. Ще стільки ж очікуємо найближчим часом. Завдяки цим тролейбусам замінимо застарілі та енергозатратні ЗіУ-9 1980-х років випуску.

Польські тролейбуси не нові, але у гарному технічному стані. Для оновлення тролейбусного парку в нинішніх непростих умовах – оптимальний варіант за співвідношенням ціни та якості. Людей потрібно перевозити. І транспорт має бути енергоощадним – з огляду на ситуацію з електропостачанням.

Тролейбуси цієї моделі Solaris розраховані до 110 пасажирів. Вони низькопідлогові, комфортні для пасажирів та водія, у салоні є кондиціонер. Кузов виготовлений з високоміцної сталі, стійкої до корозії.

Перед випуском на маршрут тролейбуси мають пройти сертифікацію та державну реєстрацію. Також їх адаптують до наших стандартів: встановлять валідатори, бортові системи, пофарбують у традиційні кольори вінницького електротранспорту. Паралельно у Польщі пройдуть стажування водії. Транспортне підприємство у Любліні, яке експлуатувало ці тролейбуси, також надасть програмне забезпечення та сервісну підтримку.

Після проведення усіх процедур польські тролейбуси розподілять на різні напрямки – залежно від пасажиропотоку», - повідомив він.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице