Menu
Понедельник, 18 Апрель 2016 08:10

У Вінниці з’явиться бак для вживаних речей та взуття

315
(0 голосов)

У центрі Вінниці в’явиться бак для зборку вживаних речей. Кожен охочий зможе принести туди одяг, взуття та постільну білизну.

Бак зроблений таким чином, що усі речі, які туди потрапляють залишаються чистими та неушкодженими. Якщо вінничани експеримент підтримають, то такі баки з’являться і у інших районах. Зібрані речі передаватимуть БФ «Подільська громада» для потреб нужденним.

Як повідомила виконавчий директор БФ «Подільська громада», Олена Данілова, контейнер вже купили і встановлять його найближчим часом на Європейській площі.

«Часто біля контейнерів сухих відходів люди ставлять пакети з вживаним одягом та взуттям, і якщо його вчасно не забирають, то речі викидають в сміттєвий бак. Тому ми вирішили спільно з «ЕкоВіном» провести такий експеримент – встановити окремий контейнер для вживаних речей. Такі контейнери є не лише в Європі, а і у Києві, Львові, і якщо він користуватиметься попитом, тоді розглядатимемо можливість встановлення таких контейнерів більше. Перший контейнер плануємо встановити біля Європейської площі вже найближчим часом», - повідомила Олена Данілова.

Видео У Вінниці з’явиться бак для вживаних речей та взуття

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей