Menu
Пятница, 01 Июль 2016 10:36

У Вінниці з вечора суботи до обіду неділі рух усіх тролейбусів та автобусів через площу Гагаріна буде зупинено

320
(0 голосов)

У зв’язку з проведенням робіт по облаштуванню зливової каналізації на площі Гагаріна буде тимчасово призупинено рух деяких тролейбусів та автобусів. А саме, з 23 години 2 липня до 15 години 3 липня в обох напрямках не їздитимуть тролейбуси маршрутів 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 та автобуси маршрутів 5, 7, 11, 19, 21, 24, 25 в районі площі Гагаріна.

Пасажирів в цей час до центру міста перевозитимуть в обох напрямках тролейбусами від кінцевих пунктів «Вишенька», «Князів Коріатовичів» та «Аграрний університет» до зупинки «вул. Валентина Отамановського». А також тролейбусами – від кінцевих пунктів «Залізничний вокзал», «Вул. Чехова», «Лугова», «Вінницький підшипниковий завод (ВПЗ)», «Меморіал Визволення» по вул. Київська–Чорновола до пл. Героїв Майдану. Висадка пасажирів на пл. Героїв Майдану буде здійснюватись на автобусній зупинці, посадка – біля «Ощадбанку.

Перевезення пасажирів в обох напрямках автобусами маршрутів 5, 11 буде здійснюватись по вул. Магістратська – Хмельницьке шосе – Данила Галицького – Блока; автобусами маршрутів 7, 21 – по вул. Князів Коріатовичів – Скалецького – Пирогова, автобусами маршрутів 19, 24, 25– по вул. Соборна – Театральна – Магістратська – Хмельницьке шосе – Данила Галицького – Блока – Ринок «Урожай».

Перевезення пасажирів трамваями та маршрутними таксі буде здійснюватись без змін.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей