Menu
Пятница, 11 Июнь 2021 14:12

​У Вінниці відновили патрулювання річки Південний Буг

103
(0 голосов)

11 червня у Вінниці відновив роботу муніципальний патруль на воді. Під час літнього сезону працівники охоронятимуть акваторію Південного Бугу в межах міста. Минулого літа патруль склав 36 адміністративних протоколів щодо різного роду правопорушень.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

У Вінниці третій рік поспіль працює муніципальний водний патруль. Для його роботи придбали спеціальний катер. В рейдовій групі працівники Муніципальної варти, патрульної поліції, представники управління морського і річкового транспорту України у Вінницькій області.

«10 червня, під час засідання виконавчого комітету ми затвердили Меморандум про співпрацю між виконавчим комітетом Вінницької міської ради та Державною службою морського та річкового транспорту України. А сьогодні розпочинаємо патрулювання. Як і минули роки, патруль буде стежити за ситуацією на міських пляжах, чистотою прибережної смуги, дотриманням правил на воді водіями малих суден та перевірятиме їх посвідчення», - розповів начальник Муніципальної варти Віталій Чигур.

Про правопорушення на воді, необхідно повідомляти до Ситуаційного центру за телефоном 067-4-102-101 або до відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» - 15-60.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице