Menu
Среда, 15 Июнь 2016 11:10

У Вінниці серед учасників АТО методом жеребкування розподілили 105 земельних ділянок

416
(0 голосов)

14 червня у місті відбулося відкрите жеребкування по розподілу земельних ділянок між учасниками антитерористичної операції. Місце розташування своєї майбутньої власності дізналися 105 вінничан-захисників. Після цього розпочнеться процедура оформлення ділянок.

У минулому році у мерії відбулось жеребкування по розподілу близько 70-ти земельних ділянок для учасників АТО. Тоді видавались ділянки на полі в районі вулиці Північної.

Сьогодні у залі вінницького міського Палацу дітей та юнацтва відбувся наступний етап розподілу земельних ділянок, які розташовані на колишніх територіях Вінницько-Хутірської сільської ради та Луко-Мелешківської сільської ради.

«Сьогодні відбувається жеребкування щодо визначення номерів земельних ділянок, які йдуть на розподіл між учасниками АТО та іншими пільговими категоріями населення. Загалом розглядається 257 ділянок. З них – 12 вже розподілені між членами сімей загиблих військових та інвалідами I та II групи бойових дій, які, згідно з положенням, не беруть участь в жеребкуванні. Вони самі обрали номери земельних. Отож, на жеребкування йде 245 ділянок», – розповів член комісії щодо розподілу земельних ділянок між учасниками АТО та пільговими категоріями міста Вінниці, заступник директора департаменту архітектури містобудування та кадастру міської ради Олександр Бондарчук.

Враховуючи відсутність земель запасу резервного фонду у Вінниці, міська рада шукає можливості знайти їх на територіях сільських та селищних рад. Олександр Бондарчук зазначив, що в результаті цієї роботи на колишній території Вінницьких Хуторів визначено 27 ділянок, 11 з яких вже обрали члени родин загиблих, решта йде на жеребкування. «А на колишній території Лука-Мелешківської сільської ради є 230 ділянок. Враховуючи договір про співпрацю між сільськими радами та Вінницькою міською радою, половина ділянок буде надана учасникам АТО з Луки-Мелешківської а інша половина – жителям Вінниці (105 для учасників АТО і ще 15 – для пільгових категорій).

«Наразі у електронному списку міської ради на отримання земельних ділянок є майже три з половиною тисячі учасників АТО. На жаль, АТО продовжується і список також збільшується», – каже Олександр Бондарчук.

Серед вінничан, які взяли участь у жеребкуванні на визначення земельної ділянки, був і учасник АТО Олександр. «Наразі я планую на цій ділянці висадити город, а пізніше – почати будівництво дому. Адже у мене двоє дітей, і з часом потрібно буде розширятися», – каже Олександр.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей