Menu
Понедельник, 06 Март 2017 19:15

У Вінниці розпочали відновлювати дорожнє полотно після зимових морозів

374
(0 голосов)

З настанням плюсової температури у Вінниці розпочались поточні ремонтні роботи на дорогах міста. Зараз вони тривають на найбільш проблемних ділянках та у місцях, де були розкопки, наприклад, по Хмельницькому шосе та по вулиці Пирогова. Основні ремонтні роботи з усунення ямковості на дорогах, в залежності від погодних умов, розпочнуться орієнтовно з наступного тижня.

Щоб протягом зими на дорогах міста не виникали аварійні ситуації і стан дорожнього полотна не заважав пасажирським перевезенням, робітники виконували ямковий ремонт. Вони працювали, використовуючи два рециклери асфальтобетону, – це техніка яка дає можливість працювати за низьких температур. Всю зиму працювало дві бригади, а цього тижня, у зв’язку з тим, що зійшов сніг, до них долучилась ще одна.

«Наразі поточний ремонт робиться на найбільш проблемних ділянках. А також – там, де взимку проводились розкопки у зв’язку з ремонтними роботами, наприклад, будуть виконані роботи по Хмельницькому шосе, де нещодавно сталась аварія магістрального водогону. Наразі поточні ремонтні роботи тривають на вулицях Київська, Брацлавська, Замостянська, Хмельницьке шосе, Немирівське шосе тощо», – розповідає заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Павлінчук.

Основні ремонтні роботи з усуненя ямковості на дорогах розпочнуться наступного тижня. А з початку квітня стартують роботи по підняттю люків, як «просіли» після зими. Нагадаємо, що до 25 березня підприємства-власники підземних мереж мають надати графіки підняття всіх люків, які змістилися після зими. За попередніми даними після цьогорічної зими у Вінниці близько 10% люків «просіли» нижче рівня асфальтної частини доріг, що спричиняє значну незручність для водіїв. Це пов’язано з тим, що більшість колодязів, які робилися ще за радянських часів, мурувались, як правило, з цегли, а вона через перепад температур руйнується.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей