Menu
Четверг, 22 Декабрь 2016 18:06

У Вінниці протягом поточного року замінили вже 5,5 кілометрів труб для водопостачання

466
(0 голосов)

Протягом 2016 року у Вінниці відремонтовано більше 60 криниць, замінено п’ять з половиною кілометрів водогону. Очищено дно річки Південний Буг в районі водозабору та місцях випуску вод. На КП «Вінницяоблводоканал» проведено ряд робіт для покращення водопостачання вінничанам. Про це йшлось сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету.

КП «Вінницяоблводоканал» проводить комплекс робіт з водоочистки, водопідготовки та поданню питної води вінничанам. На підприємстві виконуються основні заходи з поліпшення водопостачання населенню міста Вінниці на 2012-2016 роки. В цьому році проведено реконструкцію блоку фільтрів та відстійників станції №3, тут триває ремонт на змішувачах. Також частково відремонтовано покрівлю блоку відстійників №1 станції №2.

На підприємстві постійно здійснюється пошук нових альтернативних реагентів для очистки води і нових технологій. Протягом 2016 року замінено 5,5 км аварійних мереж водогону. Забезпечено очищення дна акваторії річки Південний Буг в районі водозабору та місця випуску промивних вод.

«Щодо контролю якості питної води, то за 10 місяців цього року виробничою лабораторією КП «Вінницяоблводоканал» на фізико-хімічні показники досліджено 19481 пробу питної води з резервуарів чистої води та 348 проб з мережі водопостачання. Якість всіх проб відповідала санітарним вимогам. На бактеріологічне дослідження з резервуарів чистої води відібрано 1870 проб, всі відповідали санітарним вимогам. З мережі водопостачання було досліджено 366 проб», – каже начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у м. Вінниці Ірина Односталко.

Протягом 2016 року був проведений поточний ремонт 92 колодязя громадського користування, капітальний ремонт – 15 криниць, очищено з дезінфекцією 120 громадських криниць. Крім того, додатково продезінфіковано 585 криниць.

«На сьогодні пріоритетом №1 є заміна мереж водогону та очистка криниць. Цю роботу потрібно продовжувати, адже від цього залежить здоров’я вінничан», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей