Menu
Понедельник, 26 Июнь 2017 17:20

У Вінниці пройшла акція «Молодь проти наркотиків»

305
(0 голосов)

26 червня Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з комітетом по фізичній культурі та спорту міської ради, ГО «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» та «Полум’я надії», патрульними поліцейськими розпочали загальноміські заходи, присвячені Міжнародному дню боротьби із зловживання наркотиками та їхнім незаконним обігом.

Основні цілі та завдання заходу: формування у молоді почуття патріотизму та відповідальності за власне майбутнє та майбутнє країни і міста, цінностей здорової родини. А також – пропагування здорового способу життя із зосередженням особливої уваги на дітях, учнівській та студентській молоді, формування у них навичок несприйняття вживання психоактивних речовин, організація правового виховання й розуміння шкоди, яку заподіює суспільству й державі наркотизм, розповсюдження серед населення інформаційних матеріалів, щодо негативного впливу наркотиків на організм людини та наслідок їх вживання.

Захід проводиться в два етапи. Перший – сьогоднішня акція: «Молодь проти наркотиків». Вона була присвячена Міжнародному дню боротьби із зловживання наркотиками та їхнім незаконним обігом. Під час акції організатори розповідали перехожим про шкоду наркотиків.

Другим етапом стане акція: «Футбол проти наркотиків», яка відбудеться 29 червня у Центральному парку культури та відпочинку, а саме, на стадіоні, з 10:00 до 15:00.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей