Menu
Вторник, 12 Июль 2016 09:25

У Вінниці по вулиці Київській стелять нове дорожнє полотно

335
(0 голосов)

Вже близько тижня по вулиці Київській від малого містка до об’їзного шосе ремонтники стелять новий асфальт. Загалом тут планується зробити майже 15 тисяч м2 асфальту за допомогою нової сучасної техніки – асфальтоукладальника Caterpillar. Він дозволяє обрати висоту асфальту, що стелиться - від 3 сантиметрів.

У Вінниці тривають роботи по асфальтуванню доріг, тротуарів. Наприкінці червня почалися ремонтні роботи на провулку Литовському, між вулицями Академіка Янгеля (колишня Фрунзе) та Стрілецькою (колишня Червоноармійська). Ремонтують тротуар по вулицях Данила Нечая, Данила Галицького та Пирогова тощо. 7 липня почали ремонтувати дорогу по вулиці Київській від малого містка до об’їзного шосе.

Раніше вона була пошкоджена, з виїмками. На минулому тижні тут було заасфальтовано по одній стороні вулиці, а тепер роботи завершуються й з іншої. Загалом – тут буде постелено близько 15 тисяч м2 нового асфальту, а також зроблено водовідведення», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Роботи проводяться за допомогою нової сучасної техніки – асфальтоукладальника Caterpillar. Машина, завдяки спеціальному лазеру, може виставляти висоту асфальту від 3 сантиметрів та вище.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей