Menu
Среда, 08 Июнь 2022 09:23

У Вінниці по Програмі «Муніципальне житло» зведуть багатоквартирний житловий будинок на вулиці 600-річчя

757
(0 голосов)

У Вінниці по Програмі «Муніципальне житло» зведуть багатоквартирний житловий будинок із підземним паркінгом на вулиці 600-річчя. Прийом заяв та реєстрація кандидатів на участь у Програмі буде здійснюватися з 10 по 27 червня 2022 року в приміщенні будівлі по вул. Соборна, 36 (ліве крило І поверху) з 10:00 до 16:30 (обідня перерва 13:00-14:00).

«Вартість 1м2 житла – 22 990 грн. Традиційно, це є найкращим варіантом поєднання ціни-якості на первинному ринку нерухомості. Наразі вже відомий план квартир, їхній метраж. Тож, буде два типи однокімнатних квартир – на 36 та 45 метрів квадратних загальної площі. А ще - двокімнатні величиною від 51 до 67 квадратних метрів. Трикімнатні – 70 кв.м. У всіх квартирах просторі кухні, балкони, лоджії. В будинку передбачені запасні виходи, ліфти, пандуси для людей з обмеженими можливостями – розповідає директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Максим Мартьянов.

Варто нагадати, що Програма «Муніципальне житло ВМТГ» успішно працює у Вінниці вже тринадцятий рік. За цей час збудували 10 багатоповерхівок. Мешканцями муніципальних будинків стали 805 вінницьких родин. Цього року вперше до участі у Програмі можуть долучитися працівники переміщених підприємств, які мають бажання оселитися у нашій громаді.

Крім цього передбачені окремі квоти для працівників бюджетної сфери (вчителі, медичні працівники), учасників бойових дій в Афганістані та учасників бойових дій, які проходили військову службу в зоні антитерористичної операції (АТО/ООС), членів родин загиблих військових. Взяти участь у Програмі можуть молоді та багатодітні сім’ї, люди із інвалідністю, особи, які належать до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та особи, які перебувають на квартирному обліку.

Деталі щодо реєстрації на участь у Програмі «Муніципальне житло» можна дізнатись за телефонами: (068) 642-83-80, (093) 041-38-14.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей