Menu
Вторник, 29 Декабрь 2020 16:41

У Вінниці планують розширити міську веломережу на понад 30 кілометрів

192
(0 голосов)

Виконком Вінницької міської ради схвалив Програму розвитку велосипедного руху на 2021-2023 роки. Програма передбачає, окрім іншого, розширення веломережі міста до 110 кілометрів до 2023 року. На сьогодні вона становить 79 кілометрів.

Про це інформують на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, також Програма передбачає розширення мережі велопарковок, в тому числі критих, збільшення мережі станцій громадського велопрокату «Nextbike» майже вдвічі – до 45 станцій. На сьогодні їх 25. А також розширення мережі велоСТО, мап веломаршрутів, а також ремонт та обслуговування існуючих. У планах – встановлення велототемів для автоматичного підрахунку велосипедистів.

В міській раді зазначають, що розвиток велосипедної Вінниці розпочався у 2011 році. Тоді у місті почали з’являтись перші вело-пішохідні доріжки та велосмуги.

«Ми продовжуємо розвивати велоінфраструктуру міста. З огляду на розширення меж Вінницької міської територіальної громаду та велику популярність велосипедного транспорту в сільській місцевості, нам необхідно вирішувати питання поєднання навколишніх громад з центром міста якісною та безпечною велосипедною інфраструктурою. Також ми хочемо, щоб у велосипедистів була можливість перевозити велосипеди у громадському транспорті. Це на випадок того, коли на вулиці несприятливі погодні умови чи велосипедист себе погано почуває. Варто спробувати це попрактикувати. Також ми плануємо встановити велототеми для автоматичного підрахунку велосипедистів, щоб розуміти статистику і тенденції», – розповів головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице