Menu
Вторник, 29 Декабрь 2020 16:38

Майже 70% опитаних вважають, що рух на площі Гагаріна став безпечнішим

355
(0 голосов)

Агенція просторового розвитку опублікувала результати онлайн-опитування щодо реорганізації руху на площі Гагаріна у Вінниці. Більшість опитаних реорганізацію руху на площі і створення пішохідних переходів до Центрального парку оцінили добре.

Про це повідомляється в результатах опитування, опублікованих на фейсбук-сторінці Агенції просторового розвитку.

Нагадаємо, у комунальному підприємстві “Агенція просторового розвитку” раніше зазначали, що реалізоване рішення (з влаштуванням нових пішохідних переходів до Центрального парку та встановленням світлофорів) є тестовим, і що дослідження ще тривають.

За результатами опитування 43,5% з 417 опитаних вважає, що перехрестя на площі Гагаріна стало набагато безпечнішим після встановлення світлофорів, 25,2% – дещо безпечнішим, 7,2% – що нічого не змінилось. Разом з тим, 6% учасників опитування вважає, що стало трохи небезпечніше, а 11% – що набагато небезпечніше.

Більшість опитаних (69,1%) користується пішохідними переходами на площі Гагаріна кілька разів на місяць або рідше. Ще 21,8% – користується ними кілька разів на тиждень. Менш як 10% користуються переходами щодня, кілька разів на день або частіше.

На автівці через площу Гагаріна проїжджають кілька разів на день або частіше 20,9%, щодня – 21,6%, кілька разів на тиждень – 36,9%, кілька разів на місяць або рідше – 20,6%.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей