Menu
Среда, 19 Январь 2022 15:53

У Вінниці планують облаштують ще понад 10 кілометрів велодоріжок

97
(0 голосов)

У Вінниці протягом року планують облаштувати 11 кілометрів велодоріжок. Наразі їх загальна протяжність становить 88,5 км. Ініціативу впроваджують для популяризації екологічного транспорту у місті.

Про це повідомить у департаменті енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради. 

“Цьогоріч заплановано облаштувати виділені велодоріжки з обох сторін на вулиці Батозькій, а двосторонні смуги з одного боку також на ділянках по вулицях Миколи Пирогова та Якова Шепеля (на відрізку від вулиць Р. Скалецього до В. Малиновського). Також розглядаємо варіанти нанесення розміток для велосмуг на вулицях Винниченка та Ващука”, - розповів заступник директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради Андрій Сорокін.

Динамічний розвиток інфраструктури для велосипедистів пов’язаний зі зростанням кількість автомобілів та завантаженість доріг Вінниці. Тому нині у місті роблять акцент на конструктивно виділених велодоріжках, де це можливо з огляду на історичну забудову міста та параметри вулиці.

“Цим, власне, виділяємо простір для велосипедистів та одночасно сприяємо зменшенню швидкісного режиму, як того вимагають правила дорожнього руху. А для тих, хто не має власного велосипеда, вже три сезони поспіль працює муніципальний велопрокат - 25 станцій Nextbike на 180 велосипедів”, - йдеться у повідомленні.

Джерело: Vinbazar.com

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей