Menu
Среда, 06 Апрель 2022 12:37

У Вінниці до дистанційного навчання залучені 700 учнів-переселенців

79
(0 голосов)

У Вінниці для найменших переселенців створені умови щодо залучення до освітнього процесу. 700 учнів-переселенців навчаються дистанційно. А дошкільнят, батьки яких працюють, прийняли у чергові садочки.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Також очільник міста зазначив, що чимало людей їде через Вінницю транзитом. Але з тривалим проживанням у нашому місті вже офіційно визначились майже 14 тисяч мешканців «гарячих» територій. 4 тисячі з них – це діти.

Для того щоб цих людей проконсультувати, оформити документи та допомогти соцслужби працюють у режимі 24/7. Зокрема, з початку дії продовольчої програми ООН на отримання виплат вже зареєстрували майже 4 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Стільком ж видали набори гуманітарної допомоги за запитами родин.

«Актуальною виявилась й ідея Центру речей: тільки за два дні його роботи близько трьох тисяч людей прийшли і обрали собі потрібний одяг, взуття, іграшки, постільну білизну», - додав Сергій Моргунов.

Крім того, Сергій Моргунов подякував міським перукарням, які відгукнулись на пропозицію обслуговувати внутрішньо переміщених осіб безкоштовно.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей