Menu
Четверг, 03 Март 2016 12:32

У Вінниці активісти просять допомогти боротися з продавцями підсніжників

223
(0 голосов)

За продаж підсніжників загрожує чималий штраф. Активісти у Вінниці викликають копів до продавців підсніжників. Копи посилають до муніципальної поліції.

Група екологічних активістів допомагає вінницьким поліцейським боротися з квітковими браконьєрами. Про це розказує активістка Людмила Сломінська. - Ще в понеділок, 29 лютого, на Соборній стояло 5 людей, які продавали підсніжники. Не пенсіонери, цілком працездатні особи. Патруль довелось чекати хвилин 25, — пише  Сломінська на Фейсбуці.

Вчора, 2 березня, актвістка знову мала досвід спілкування з новою поліцією з приводу торгівлі підсніжниками. - Цього разу біля Універмагу. Патруль чекала 20 хвилин. Пробувала за порадою попередніх патрульних зафіксувати торгівлю на відео. Коли поліція підійшла, хтось попередив одну торгівку і та встигла втекти. Одна баришня почала на мене наїжджати за спробу зняти відео, - пише в свіжому дописі захисниця квіток з Червоної Книги.

Активістка звертається за допомогою до всіх небайдужих. -  Хто готовий витратити ввечері 30-40 хвилин свого часу на невдячну справу порятунку природи - пишіть в коментарі або приват. І не забувайте дзвонити 102, коли бачите торгівлю первоцвітами!, - закликає Людмила. Нагадаємо, що за статтею 90 КУпАП (Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України) за незаконний збір червонокнижних рослин порушникам доведеться сплатити штраф. Так, за один підсніжник -  від 49 до 62 гривень. Збільшився й штраф за продаж, який зараз становить від 1700 до 3655 гривень.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице