Menu
Четверг, 18 Август 2016 08:17

У Вінниці 12 дитячих садочків отримали нові пароконвектомати

315
(0 голосов)

Для того, щоб вихованці садочків харчувалися здоровою їжею, у закладах освіти продовжується заміна кухонного обладнання. У 2016 році у 12 дитячих садочків придбано по пароконвектомату – теплове обладнання, яке працює як пароварка та жарочна шафа одночасно.

У дитячих садочках продовжуються ремонти харчоблоків, оновлюється устаткування та обладнання. Їдальні садочків обладнують пароконвектоматами, які дають можливість приготувати їжу з меншими витратами електроенергії. Крім того, таке приготування покращує дієтичні властивості їжі – у продуктів зберігається більшість вітамінів та мінеральних речовин.

Як зазначив директор департаменту освіти міської ради Володимир Буняк, в цьому році пароконвектомати закуплено у ДНЗ № 14, 17, 21, 25, 29, 46, 52, 57, 58, 60, 75, 77. Також в цьому році у ДНЗ №24 придбано харчовий котел. Закуплено нове обладнання і для харчоблоку садочку №73, до речі, тут в цьому році планується встановити пароконвектомат. У планах – до 2020 року встановити пароконвектомати у всіх ДНЗ міста.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице