Menu
Среда, 27 Апрель 2016 10:44

У Великодню ніч муніципальний транспорт запрацює з 3:30

224
(0 голосов)

У ніч з 30 квітня на 1 травня після нічних богослужінь у храмах вінничани зможуть добратися додому на муніципальному транспорті. Відповідно до спеціально розробленого графіка з 3:30 ночі по окремих маршрутах жителі міста матимуть можливість скористатися тролейбусами, трамваями та автобусами.

У Вінниці вже традиційно у Великодню ніч муніципальний транспорт возитиме пасажирів за окремим графіком. Це робиться для того, щоб жителі міста мали можливість добратися в ніч на 1 травня до храмів, а під ранок – повернутись додому.

Тож, у суботу 30 квітня муніципальний транспорт рухатиметься у звичайному режимі до 24-ї години. А з о пів на четверту ночі на лінію вийдуть тролейбуси, які будуть курсувати за наступними маршрутами: від зупинки «Кінотеатру «Мир» до Залізничного вокзалу, від Електромережі до Залізничного вокзалу. А з 4-ї годині ранку вінничан перевозитимуть тролейбуси ще й за напрямками: від автостанції «Східна» (вул. Ватутіна) в напрямку кінцевої зупинки «вул. Лугова» – Депо та від автостанції «Східна» до Залізничного вокзалу.

Щодо трамваїв, то пів на четверту вони вийдуть за такими маршрутами: від зупинки «Кінотеатр «Мир» до Барського шосе та від школи №30 до Барського шосе.

Також у пасхальну ніч з 3:30 вінничан перевозитимуть автобуси за такими напрямками: від зупинки «Електромережа» в напрямку площі Гагаріна і далі до кінцевої зупинки «Вишенька» (по новій кільцевій дорозі), від зупинки «вулиця І.Богуна» (церква) до ринку «Урожай» та від зупинки «вулиця І.Богуна» до Меморіалу Визволення.

В неділю 1 травня з 6-ї години ранку громадський транспорт рухатиметься за графіками вихідного дня.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице