Menu
Среда, 21 Февраль 2018 09:36

У центрі Вінниці відкриють новий Паспортний сервіс

476
(0 голосов)

В березні у Вінниці припинить роботу сервіс видачі біометричний паспортів та ID-карток «Документ», що знаходиться за адресою вулиця Замостянська, 20а. Установа змінить місце розташування та кількість робочих місць.

«Сервіс видачі паспортів переїжджає із Замостя у центр Вінниці. Розташується він на п’ятому поверсі торгового центру «Sky Park», вулиця Соборна.

Якщо раніше «Документ» мав одне автоматизоване робоче місце, у Паспортному сервісі їх буде шість. Це дозволить зменшити черги і обслуговувати кожного дня до 300 людей», - розповів керівник міграційної служби у Вінницькій області Борис Наливайко.

Оновлений Паспортний сервіс відкриють 5 березня. Центр на вулиці Замостянській приймає та видає документи до 3 березня включно.

У «Sky Park» вже закінчують ремонтні й технологічні роботи, встановлюють обладнання. Площа приміщення майже 400 квадратних метрів. Крім закордонного біометричного паспорта вінничани зможуть оформити в центрі й новий сучасний паспорт громадянина України у формі ID-картки.

Зазначимо, що оформлення документів у Паспортному сервісі коштує дорожче, ніж у відділеннях міграційної служби.

Закордонний біометричний паспорт: терміновий (до 20 днів) – 1560 гривень; нетерміновий (до 3 місяців) – 1305 гривень.

ID-картка (тільки для вінничан): перший паспорт дитини – 416 гривень. Для дорослих: терміновий (10 днів) – 798 гривень; нетерміновий (20 днів) – 708 гривень. 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей