Menu
Понедельник, 05 Ноябрь 2018 12:36

У Єпархії прокоментували чутки щодо кандидатури митрополита з Вінниці на главу Православної Церкви в Україні

317
(0 голосов)

У Вінницькій єпархії Української православної церкви Московського патріархату 5 листопада оприлюднили заяву щодо можливої кандидатури очільника Православної Церкви в Україні після надання їй автокефалії. Напередодні у ЗМІ з'явилася інформація, що главою об'єднаної української церкви стане Митрополит Симеон із Вінниці.  

Заява розміщена на офіційному сайті Єпархії. 

"Немає нічого дивного в тому, що ім’я митрополита Симеона в черговий раз прозвучало в контексті подій, які супроводжують надання автокефалії Православній Церкві в Україні. Згадаємо, що відбувалося чотири роки тому, коли замість спочилого митрополита Володимира обирали нового Предстоятеля. Тоді митрополит Вінницький і Барський Симеон посів третє місце серед усіх ієрархів УПЦ. І це при тому, що на його боці не було ані церковного, ані світського адмінресурсу. Тому й не дивно, що журналісти і сьогодні згадують саме його персону," - йдеться, зокрема, у повідомленні.

У коментарі також згадується про те, що митрополит Симеон має відмінні відносини з владою та представниками інших конфесії за що йому часто дорікають.

Варто також зазначити, що представники вінницького митрополита не спростували чуток щодо участі керівника у майбутній українській Церкві, а лише зазначили, що "в самому повідомленні, яке так активно тиражувалося, на наш погляд, немає достатнього грунту для коментарів".

Джерело: vinbazar.com

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей