Menu
Пятница, 30 Март 2018 08:55

​ Цього року завершиться реконструкція Київського мосту

327
(0 голосов)
Продовжується реконструкція мостової споруди по вул. Чорновола – ремонтні роботи тривали навіть у зимовий  період. Бетонували арки, розширювали тротуар та проводили інші роботи, які можливо було здійснювати в холодний період року. Зараз на мосту задіяно у роботах півсотні будівельників. Окрім цього комунальні служби готуються до старту сезону ремонтів міських доріг та тротуарів. Як відбувається ремонт мосту та чи готові комунальники після зими навести лад у місті – перевірив міський голова Сергій Моргунов 29 березня під час виїзної наради. 
 
Масштабну реконструкцію мосту по вулиці Чорновола у Вінниці розпочали в березні минулого року. За проектом вона має тривати два роки. Протягом 2017-го року  на мосту влаштовані підпірні стіни та перехідні плити на під’їздах мостової споруди, винесено газопровід, виконано підсилення 50% арок та надарочних стійок. Підсилили усі колони та ригелі мосту. Замінили два крайніх ряди мостових балок тощо.
 
Ремонтники працюють із випередженням графіку, але дотримуються усіх відповідних технологій. З початку цього року уже виконано підсилення (тобто армування та  бетонування) ще трьох арок, четверту заармовано і встановлено опалубку для оббетонування. Взимку також було виконано підсилення чотирьох надарочних стійок. Завершено розширення пішохідного тротуару в двох прольотах мостової споруди. Завершується монтаж опалубки для розширення пішохідного тротуару в 3-му та 4-му прольотах та закінчується армування 5-ї арки мостової споруди. Загалом роботи виконані уже на 70%. Наразі на будівельному майданчику працює понад 50 чоловік. 
 
«До повного завершення реконструкції мосту необхідно виконати підсилення п’яти арок з 16 та 12 надарочних стійок, завершити «лікування» ригелів в прольотах мостової споруди. З іншої сторони мосту уже почали демонтувати тротуар, демонтуємо старі балки та встановлюємо нові. Після цього будемо виконувати ремонт дорожньої полоси – робимо армування і бетонуємо. Плануємо цього року міст повністю зробити і здати в експлуатацію», - розповів директор департаменту капітального будівництва міської ради Ігор Кравець. 
 
«Я оптимістично налаштований щодо завершення робіт цього моста у 2018 році. Роботи фактично не припинялися зимою. Минулого року, ми як і обіцяли, відкрили рух транспорту по відремонтованій частині мосту. Це набагато покращило ситуацію з проїздом на Центральному та Староміському мостах. Я хочу подякувати вінничанам за терпіння, і що вони з розумінням віднеслися до такої масштабної реконструкції, яка  дасть нам можливість експлуатувати міст не менше 70 років», - відзначив під час виїзної наради міський голова Сергій Моргунов. 
 
А для дорожніх служб сезон масштабних робіт саме розпочинається – на цей рік уже визначені плани і складені графіки проведення ремонтів доріг і тротуарів. В міському бюджеті на це передбачено майже 147 млн грн.
 
Планується комплексний капітальний ремонт доріг вул. Пирогова (від площі Гагаріна до вул. Дачна), вул. Київська (від вул. Зулінського до МКЛ №2), вул. М. Ващука (від вул. В.Порика до вул. Стельмаха) та вул. І.Богуна. А також завершення капремонту вул. Бучми. 
 
«По будівництву та реконструкції у нас заплановано сім доріг. Це продовження робіт по вул. Верхарна, ділянка вул. Проектної 12 (від перехрестя з вул. Проектною, 13 в напрямку вул.Чехова),  дорога від вул. Проектної, 12 в напрямку до вул. Немирівське шосе (виготовлення проектної документації), будівництво дороги по вул. Гонти (від вул. Київська до вул. Батозька), будівництво дороги по вул. Гонти (від вул. Північна до залізничних колій). Цього року планується також початок масштабної реконструкції  вул. Замостянської. Це перший етап від вул. Стрілецької до проспекту Коцюбинського. Роботи будуть реалізовуватися у співфінансуванні з державним фондом регіонального розвитку», - повідомив директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.
 
На поточний ремонт доріг у міському бюджеті передбачено 20 млн грн. Уже сьогодні працює по місту шість бригад. При обстеженні доріг комунальники відзначили, що ямковість порівняно з минулим роком зменшилася.
 
Окрім того, минулого року у Вінниці привели до ладу в’їзди у місто зі сторони Тяжилова, Немирівського шосе, Київської, ще раніше – Барське шосе. У планах на цей рік  - ще один виїзд з міста по вул. Гніванське шосе. Загалом в плани включені 12 об’єктів по капремонту та реконструкції доріг, а також 6 вулиць, де буде здійснюватися капремонт тротуарів. 
 
«Ми збалансовано підійшли до цього питання. Цього року ми дещо менше зробимо доріг, оскільки є проекти, які потребують багато фінансових ресурсів. Зокрема, це будівництво нового відділення у лікарні швидкої медичної допомоги, а також ми сьогодні займаємося виготовленням проектно-кошторисної документації та підготовкою тендерних процедур щодо реконструкції злітно-посадкової смуги нашого аеродрому», - додав міський голова Сергій Моргунов.
До речі, згідно з результатами 4-го Всеукраїнського муніципального опитування, вінничани роботами по оновленню дорожньої інфраструктури міста в більшості задоволені. Тротуарами задоволені понад 90% містян - дали оцінку від «відмінно» до «середньо» (лише 8% - негативно), по дорогах цей показник – 85%. 
Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей