Menu
Четверг, 27 Апрель 2017 17:09

Цього року під час відкриття сезону роботи світломузичного фонтану у Вінниці міст перекривати не будуть

633
(0 голосов)

29 квітня на набережній Південного Бугу відбудеться відкриття 7-го сезону роботи світломузичного фонтану. Цього року рух транспорту по Центральному мосту перекривати не будуть у зв’язку з тим, що триває ремонт іншої мостової споруди – по вулиці Чорновола.

«Зазвичай під час відкриття світломузичного фонтану у місті перекривають рух транспорту по Центральному мосту. Але в цьому році у Вінниці капітально ремонтують шляхопровід по вулиці Чорновола, і наразі там дозволено рух лише громадському транспорту та спецавтомобілям. Тому, якщо перекрити рух ще й по Центральному мосту, можуть виникнути проблеми із транспортним сполученням різних частин міста. Тож, було вирішено, в цьому році рух не перекривати. Ми звертаємось до вінничан та гостей міста з проханням дотримуватись правил дорожнього руху та бути уважними перетинаючи проїжджі частини. А автовласників – паркувати свої автомобілі у визначених для цього місцях – по вулицях Нансена, Гліба Успенського, Богдана Хмельницького, Івана Бевза та по Київській, навпроти Центрального автовокзалу», – каже директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Олексій Пидоченко.

Також під час відкриття фонтану буде збільшено кількість «патрульних», які стежитимуть за дотриманням правил дорожнього руху та паркування.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей