Menu
Среда, 13 Март 2019 13:20

Троє підлітків влаштували небезпечні танці на даху історичної пам’ятки Вінниці (Відео)

622
(0 голосов)

У соціальних мережах виклали відео, на якому троє підлітків танцюють на димоходах даху будинку (колишній «Укртелеком»), що на Європейській площі у Вінниці – напроти Вежі.

«По відео видно, що це підлітки. Те, що зробили ці хлопці – дуже погано. По-перше, це було небезпечно для їх життя. Адже, вони танцювали на висоті і могли впасти. По-друге, вони танцювали на історичній пам’ятці архітектури. Це колишній прибутковий будинок з готелем та рестораном купця Авраама Мар’янчика. Був збудований на початку ХХ століття за проектом Григорія Артинова. По-третє, який приклад вони подають іншим? Як вони туди залізли? Але з боку скверу, я не помітила пожежної драбини», - розповіла Вінниця.info Оксана Роздорожнюк, представник КП «Подільський туристично-інформаційний центр», який розміщується у Вежі.

Пожежна драбина знаходиться з боку дворів Одеської національної академії зв’язку. Там сказали, що не бачили цих хлопців.

За поясненнями правоохоронців, хлопці нічого не порушили.

За даними Ситуаційного центру, під юрисдикцією якого відеоспостереження у Вінниці, камера у цьому місці охоплює лише перший поверх приміщення. Інакше, якби вони помітили підлітків на даху, то негайно б їх звідси прогнали, аби хлопці не наражалися на небезпеку.

Видео Троє підлітків влаштували небезпечні танці на даху історичної пам’ятки Вінниці (Відео)

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице