Menu
Среда, 10 Май 2017 17:00

Три офіційні пляжі Вінниці будуть готові до відкриття сезону в перших числах червня

454
(0 голосов)

У Вінниці тривають роботи по впорядкуванню територій трьох офіційних пляжів міста: «Центральний», «Хімік» та «Гонти». Працівники комунальних підприємств фарбують лавки, урни, «грибки». З наступного тижня працівники водолазно-рятувальної служби розпочнуть очищувати дно ріки. З початку червня, за умов сприятливої погоди, розпочнеться пляжний сезон.

Кожного року перед відкриттям літнього сезону працівники комунальних підприємств наводять лад на міських пляжах. Як зазначають у департаменті комунального господарства та благоустрою міської ради, офіційно зонами відпочинку, де вінничани та гості міста можуть засмагати та купатися у річці Південний Буг, є три пляжі, а саме, «Хімік», «Центральний» та «Гонти». Вони мають відповідну інфраструктуру та рятувальні пости, працівники яких, в разі необхідності, можуть надати професійну допомогу.

«Працівники вже більше тижня фарбують та, за потреби, ремонтують лавочки, пляжні «грибочки», урни. Також – оновлюють знаки, що вказують на межі зон відпочинку. З наступного тижня водолазно-рятувальна служба розпочне обстеження дна акваторії та очищення його від сторонніх предметів. Такі роботи проводяться щороку для того, щоб вінничанам було безпечно відпочивати. Потім місця купання біля берегів буде підсипано піском», – каже начальник відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою Вячеслав Хілінський.

За сприятливої погоди впорядкування пляжів буде завершено до початку червня. Після цього вінничани зможуть засмагати та купатися на офіційних пляжах міста.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей