Menu
Четверг, 06 Апрель 2017 17:52

Староміський міст у Вінниці було заасфальтовано за 2 ночі

404
(0 голосов)

Дві ночі на Староміському мосту працювала техніка і робітники дорожньої служби. Тут покладено майж​е 3400 квадратних метрів асфальту. Завдяки тому, що роботи велися у нічний час, вінничани незручностей не відчули. Рух транспорту через міст практично не перекривали. До сьогоднішнього ранку цю ділянку шляхопроводу вже покрили чистовим асфальтом. За словами міського голови Сергія Моргунова, в цьому році також поточно поремонтують і Центральний міст.

Місяць тому у Вінниці розпочалася реконструкція Київського мосту, його перекрили для руху приватного автотранспорту. Тому навантаження на два інші міські мости відразу збільшилося у рази. Враховуючи, що асфальтне покриття після зими пошкодилося, було вирішено терміново заасфальтувати Староміський міст. А щоб не створювати незручностей для вінничан – роботи запланували на нічний час. В ніч з вівторка на середу покриття мосту було профрезеровано та покладено чорновий шар асфальту. А сьогодні вночі дорожники заасфальтували вже чистовим шаром. На місце проведення робіт вчора ввечері приїздив міський голова Сергій Моргунов. Разом з ним подивитися як асфальтують дороги у Вінниці приїхав і мер Маріуполя, який з дводенним візитом перебуває наразі у нашому місті.

За словами Сергія Моргунова після зими є багато нарікань від вінничан, що асфальт зійшов зі снігом, але в першу чергу асфальтне покриття пошкодилося на дорогах, які ремонтувалися вже давно: «Потрібно розуміти, що асфальт пошкодився на тих дорогах, які капітально ремонтувалися ще у 2006-2008 роках. 8-10 років для тих можливостей бюджету - це досить значний термін, тому зараз необхідно повертатися до їх ремонту».

Роботи по ремонту міських доріг в цьому році почалися досить рано. Окремі ділянки поточним ремонтом почали ремонтувати ще в кінці березня. Днями дорожники обіцяють розпочати і капітальний ремонт запланованих на цей рік шляхів. Враховуючи, що навантаження на мости наразі досить значне, їх теж включили у план поточного ремонту. До сьогоднішнього ранку Староміський міст вже завершили. Також заасфальтували і перехрестя вулиць Князів Коріатовичів та Оводова. Загалом на чистовий шар пішло біля 200 тон асфальту.

Як зазначає мер Вінниці незабаром заплановано і поточний ремонт Центрального мосту. Всі ремонтні роботи вестимуться у нічний час.

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко розповідає, що у Маріуполі до ремонту доріг ще не приступили. «Наше місто зараз знаходиться на етапі будівництва. Ми не маємо комунального підприємства, яке б займалося дорогами, вони були покинуті. У нас в більш жахливому стані знаходяться дороги та тротуари. Тому пишайтесь тим, що маєте. Городяни мають розуміти, що за цим стоїть величезна робота міського голови і його команди. Повірте, і мені хочеться зробити все і відразу. Але для цього потрібен фінансовий ресурс і час. Для мешканців потрібно трохи терпіння, а нам, владі, дайте трохи часу», - каже Вадим Бойченко.

Сергій Моргунов розповів, що на цей рік передбачено досить великий обсяг робіт капітального характеру, багато з них – це вулиці віддалених від центру мікрорайонів. В планах проспект Юності (від Андрія Первозданного до садиби Пирогова», вулиця Привокзальна, Київська, Немирівське шосе (від Лугової до виїзду на Турбів), Пирогова (від лікарні до Дачної), Бучми та ін.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей