Menu
Среда, 19 Апрель 2017 17:27

Школи у Вінниці будуть працювати незважаючи на похолодання

346
(0 голосов)

На цьому тижні у Вінниці, які і по всій Україні, спостерігається суттєве зниження температури зовнішнього повітря, але школи міста роботу не припинятимуть. У закладах, керівництво яких до похолодання подало заявки на відключення опалення, вже до кінця сьогоднішнього дня його знову поновлять. Щодо сфери охорони здоров’я, теплопостачання було припинено у Міській клінічній лікарні №1, наразі його вже відновили.

Опалювальний сезон у Вінниці завершився 31 березня. Весною, з настанням теплої пори та плюсової температури, керівництво вінницьких шкіл подає заявки на відключення опалення. Проте на Великодні свята температура повітря значно понизилась і за інформацією вінницьких синоптиків, похолодання у нашому місті може тривати до 27 квітня.

«У зв’язку з погодними умовами, у школах, де вже відключили опалення, його поновлюють. Для того, щоб дітям було комфортно знаходитись у навчальних приміщеннях, вже до кінця сьогоднішнього у всіх школах міста відновлять теплопостачання», – каже директор департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлани Стефанкової, з усіх стаціонарних закладів, де цілодобово перебувають пацієнти, опалення було відімкнене лише у міській клінічній лікарні №1. Але зараз його там вже відновили.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей