Menu
Четверг, 01 Сентябрь 2016 11:57

Ще одна школа міста Вінниці отримала сучасний спортивний комплекс

318
(0 голосов)

Символічну стрічку на відкритті спортивного осередку школи перерізали Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, директор школи №10 Світлана Куца та інвестор і меценат Володимир Хоменко, який власним коштом виконав реконструкцію спортивного ядра закладу.

«Сьогодні хвилююча подія – я хочу привітати усіх з Днем знань, а вас – і з відкриттям сучасного і якісного спортивного комплексу. Я переконаний, що ця школа отримала достойне спортивне ядро, і тепер діти зможуть займатися фізкультурою і спортом в гарних умовах. І за це ми в першу чергу повинні подякувати інвестору та меценату Володимиру Хоменко. Це якраз той приклад соціально відповідального бізнесу, коли людина не просто прийшла щось зробити, а реалізувала дійсно дуже потрібний і важливий для міста проект. Побільше б таких людей. Тільки сильна територіальна громада може створити комфортні умови для проживання у рідному місті», – сказав на святі мер міста Сергій Моргунов.

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій вважає, що новий спортивний комплекс - це ще одна перлина нашого міста, і додав: «Насправді сьогодні дуже чудова подія. В цей час, коли дуже непросто, ми бачимо, що ситуація навколо України накручена і спрямована на те, щоб залякати, щоб не дати волю людям, щоб ми не вірили в завтрашній день. А сьогоднішня подія якраз говорить про те, що ми рухаємось вперед попри все!».

Сам інвестор Володимир Хоменко, який здійснив реконструкцію спортивного комплексу, був небагатослівний, але щирий. Він сказав, що любить рідне місто, тому і надалі буде робити свій внесок у його розвиток.

Нове спортивне ядро 10-ї школи побудовано за європейськими стандартами. Спортивний комплекс має загальну площу 4,3 тис. м2. До нього входять: міні-футбольне поле, баскетбольний, волейбольний та гандбольний майданчики, бігові доріжки, майданчики з силовими тренажерами та для занять street workout. Для зручності юних спортсменів тут також облаштовано роздягальні, душові кімнати та туалети для хлопчиків і дівчаток. А для учнів початкової школи встановлено дитячий ігровий майданчик.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей