Menu
Четверг, 06 Октябрь 2016 18:39

Розподільча смуга незабаром з’явиться на виїзді з Вінниці у напрямку міста Немирів

412
(0 голосов)

​До 1 листопада на ділянці дороги по Немирівському шосе, від вулиці Чехова до нової межі міста, буде влаштовано розподільчу смугу із бар’єрним огородженням протяжністю 1,8 км, “кишені» для зупинки громадського транспорту, шість посадочних площадок, зовнішнє освітлення протяжністю майже 2 км, три світлофори та нові дорожні знаки. Роботи по об’єкту тривають вже третій тиждень.

У Вінниці продовжується впорядкування територій, які віднедавна увійшли до меж міста. Так, наразі триває робота на ділянці дороги Немирівського шосе. «Ми вважаємо, що в'їзди в місто Вінницю мають бути європейського вигляду. Зокрема, вже доробили освітлення по Барському шосе на приєднаних територіях, від окружної Гніванського шосе до світлофорного об’єкту на перехресті Барське шосе – Келецька. Це теж в рамках цієї програми розвитку приєднаних територій. Також запустили там маршрутне таксі, - розповідає міський голова Сергій Моргунов. - Якщо говорити про Немирівське шосе, то це достатньо напружена артерія на виїзді з міста. Особливо багато тут великогабаритного транспорту, враховуючи, що звідси є кілька виїздів з Вінницьких Хуторів і промислових територій. Тому нам необхідно було забезпечити відповідну безпеку руху як для автомобілістів, так і для пішоходів. Для цього необхідно провести перелік заходів: зробити колесовідбій; освітлення; облаштувати відповідні зупинки для громадського транспорту, яких взагалі не було; встановити три світлофорних об'єкти. Це тільки перша черга, а наступного року ми заасфальтуємо цю територію чистовим шаром асфальту».

Для забезпечення безпеки руху пішоходів з вадами зору проектом передбачається укладення тактильної плитки площею 43,4 м​2 на посадочних площадках та на тротуарах, що до них примикають. На сьогодні вже частково облаштовано бар’єрне огородження, укладено нижній шар асфальтобетонну між бар’єрним огородженням, встановлено 14 конусних металевих опор, дорожні острівки, «кишені» для зупинки громадського транспорту.

Загалом же цього року по місту заплановано капітально відремонтувати двадцять доріг. З них 11 вже зроблено, ще п’ять – наразі ремонтуються. За словами міського голови, такий обсяг робіт вдалося зробити завдяки додатковим коштам, які вдалось залучити від бюджетної децентралізації: «Децентралізація нам дала можливість збалансовано направляти фінансовий ресурс на всі сфери життєдіяльності міста. Першочергово це, звичайно, утримання міста, благоустрій, капітальний ремонт доріг і тротуарів. При підтримці Державного фонду регіонального розвитку реалізовуються великі інфраструктурні проекти, такі як площа Гагаріна, друга черга проспекту Космонавтів. Великий ресурс, 45 мільйонів гривень, було направлено в цьому році на освіту, аналогічна ситуація по охороні здоров'я. Ще є над чим працювати, але бюджетна децентралізація дає нам оптимізм на те, що ми і надалі будемо рухатися в цьому напрямку».

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей