Menu
Вторник, 29 Март 2016 08:26

Розпочалася підготовка Вінницьких фонтанів до першого запуску у 2016 році

302
(0 голосов)

Сім вінницьких фонтанів, які обслуговуються містом, вже з середини квітня знову розпочнуть працювати. Наразі триває їх обслуговування та ремонт. Приблизна дата пуску – 15 квітня, але початок їх роботи з​​алежатиме від погодних умов.

Очищення чаш фонтанів та ремонт устаткування, яке забезпечує їх роботу, вже розпочато. На сьогодні підрядним підприємством ремонтується місцями пошкоджена оздоблювальна плитка, встановлюються форсунки, які на зимовий період знімаються. Також замінюються окремі світильники, що забезпечують підсвітку струменів. Незабаром розпочнеться встановлення насосного обладнання. Його на зиму також демонтують, а перед встановленням проводять необхідне обслуговування та ремонтні роботи. Фонтан Рошен також розпочне свою роботу другій половині квітня.

«Орієнтовно фонтани у Вінниці запускаються з 15 квітня, - розповідає заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Павлінчук. – Але ми не прив’язуємося до дати, а до погодних умов. Якщо буде утримуватися холодна погода, то запуск може на тиждень відкластися. І навпаки – якщо потеплішає, то фонтани запрацюють раніше».

Вінницька міська рада

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей