Menu
Четверг, 21 Апрель 2016 12:31

Роботу техніки для прибирання вулиць Вінниці відтепер контролюватимуть по GPS

233
(0 голосов)

На основній техніці, яка займається прибиранням міських вулиць протягом всього року, комунальне підприємство «Вінницьке шляхове управління» вже встановило GPS-навігацію. Наявність датчиків сприяє підвищенню дисципліни водіїв, а для підприємства – це ще й цілодобовий доступ до аналітичної інформації. В подальшому планується встановлення такого обладнання на техніку деяких інших комунальних підприємств, наприклад «ЕкоВін».

Наприкінці 2015 року на спецавтомашини «Глобус-Жилетте» та сміттєвози шляхового управління в тестовому режимі поставили кілька GPS-датчиків, які допомагають контролювати місцезнаходження техніки та підвищувати якість управління маршрутами руху. Тоді навігація себе виправдала. На одній з виїзних нарад у КП «Вінницьке шляхове управління» міський голова Сергій Моргунов поставив завдання продовжити роботу по встановленню датчиків на дорожній техніці.

«Наразі GPS-обладнання встановлено на всій основній техніці, яка щодня виходить прибирати міські дороги, площі як в літній, так і в зимовий період. Ця система дозволяє бачити, де знаходиться автомобіль, на яких вулицях здійснив прибирання та в який час там працював. Наявність таких датчиків сприяє підвищенню дисципліни водіїв та якості їх роботи. Крім того, для підприємства – це ще й доступ до аналітичної інформації та аналізу статистичних даних», – каже головний спеціаліст департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Віталій Черноус.

Для передачі інформації пристрій повинен перебувати в зоні дії базової станції оператора стільникового зв'язку та мати доступ до Інтернету.

В подальшому планується обладнати GPS-навігацією й спецавтомобілі деяких інших комунальних підприємств міста.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей