Menu
Среда, 06 Июль 2016 11:21

Роботи по влаштуванню зливової каналізації в центрі міста Вінниці на завершальній стадії

276
(0 голосов)

В рамках реконструкції дорожнього полотна на площі Гагаріна робітники вже поклали близько 20 з 330 необхідних плит «оксамитового шляху» по новій технології, яка в подальшому дасть змогу більш «м’якого» руху трамваїв. Також встановили 12 додаткових опор, а також 10 тимчасових – для можливості руху трамваю на час ремонтних робіт, прокладено футляри для кабелю РЕС, на 80% вже виконано роботи по зливовій каналізації. Наразі робиться котлован дорожнього полотна та дренажна система.

Реконструкцію проїзної частини та трамвайних колій на площі Гагаріна розпочато наприкінці травня. Цей маштабний проект, який реалізується у Вінниці за кошти Фонду регіонального розвитку та міського бюджету, передбачає капітальний ремонт дорожнього полотна з перекладанням трамвайних рейок, влаштуванням дренажної системи та зливової каналізації. Для подовження терміну експлуатації колій, під трамвайні рейки укладають спеціальні бетонні плити.

За словами начальника відділу капітального будівництва КП «Вінницька транспортна компанія» Ігоря Кравця, роботи йдуть відповідно до графіку, і на сьогодні всі терміни дотримуються. Закінчити повний комплекс робіт планують вже до початку нового навчального року.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей