Menu
Вторник, 24 Июль 2018 12:21

Ревізор у Вінниці перевіряв ринок “Урожай” та гіпермаркет “Грош”

536
(0 голосов)

23 липня до Вінниці завітала команда відомої телепрограми “Ревізор”, які нині по всій країні перевіряють магазини, щоб перевірити, наскільки чесні по відношенню до споживачів торгові точки Претендуючи на нагороду програми, заклади будуть проходити перевірки без попередження. У кожному місті буде перевірятися кілька локацій, даючи глядачам відповідь, де безпечно купувати продукти, а де це робити не варто.

Ведучою шоу стала експерт Наталія Кудряшова. Почали зйомки журналісти у гіпермаркеті “Грош” на Вишеньці. Відповідні фото у соцмережах опублікували вінничани, котрі стали свідками перевірки.

Відомо, що Наталія Кудряшова заявила, що магазин “Грош” вона не рекомендує. То ж заповітну золоту табличку залишила із собою. Що не сподобалось столичній гості у гіпермаркеті — невідомо.

А вже сьогодні команда програми “Ревізор” завітала на ринок «Урожай» і дуже ретельно перевіряла відділ із молочною продукцією. Чи отримав ринок “добро” від журналістів — поки не кажуть.

Додамо, що користувачі у соцмережах просять “Ревізор” перевірити магазини “Варшава” та “Еко-маркет”, адже мають чимало скарг на них.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице