Menu
Понедельник, 28 Ноябрь 2016 19:00

Ремонт набережної озера, що біля олійножирового комбінату у Вінниці завершиться у цьому році

346
(0 голосов)

У Вінниці завершується капітальний ремонт місця відпочинку біля озера між вулицями А.Іванова та Блюхера. Тут вже облаштовано пірс, укріплено береги, зроблено нові сходи. Також – обладнано місце для купання дітей, встановлено лавочки, кабінки для переодягання, викладено доріжки. Окрім цього, на березі встановлено дитячі ігрові та спортивні елементи. Наразі облаштовують освітлення.

Одним з великих проектів, які перемогли в цьому році у Бюджеті громадських ініціатив, став благоустрій пляжу біля озера в районі олійножирового комбінату, де проживає понад 6 тисяч вінничан. Водойма розташована між вулицями А.Іванова та Блюхера.

В рамках проекту пропонувалось обладнати простір так, що б на пляжі було комфортно та затишно всім категоріям людей. Щоб мешканці, які прийшли відпочити на природі, могли насолодитися комфортом – прогулятись, посидіти на лавочках. Також на цій території проводяться різноманітні свята, в тому числі Водохреща, Івана Купала тощо.

«У рамках ремонту рекреаційної зони було очищене місце для купання, укріплено береги плитами, влаштовано пірс та сходи до нього. Зроблено доріжки з плитки вздовж пляжу та біля спортивного і дитячого майданчиків, вхід на пляж обладнано поручнями. Також облаштовано сходи для зручності. Приведене до ладу місце для купання дітей – привезено пісок, відремонтовано огорожу тощо. Ми намагались зробити цю зону зручною і комфортною для відпочинку, тому встановили кабінки для переодягання, облаштували два нових «грибочки», дитячий майданчик та турніки для занять фізичною культурою. Зараз тривають роботи по облаштуванню освітлення – встановлюємо три опори», – каже заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Павлінчук.

Завдяки відновленню сучасного, комфортного та безпечного пляжу, мешканці цього мікрорайону зможуть активно проводити час на свіжому повітрі недалеко від своїх домівок. Це сприятиме створенню кращих умов для активного дозвілля вінничан.

Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице