Menu
Четверг, 07 Июль 2016 13:32

Ремонт дороги та тротуарів по провулку Литовському буде закінчено протягом декількох тижнів

330
(0 голосов)

Два тижні тому почалися ремонтні роботи на провулку Литовському, між вулицями Академіка Янгеля (колишня Фрунзе) та Стрілецькою (колишня Червоноармійська). Загалом тут планується заасфальтувати тротуар, проїзджу частину та створити парковку біля дитячого садка. За сприятливої погоди роботи завершаться до середини липня.

У Вінниці тривають роботи по асфальтуванню тротуарів, доріг, створенню паркувальних майданчиків. Ремонтують тротуар по вулицях Данила Нечая, Данила Галицького та Пирогова. Нещодавно зробили парковку по Хмельницькому шосе і зараз роблять біля Центру матері та дитини.

Нещодавно ремонтники приступили до робіт на провулку Литовському. Тут заплановано капітально відремонтувати тротуари з обох боків дороги, загалом – 300 м2. Також – капітально заасфальтувати проїжджу частину вулиці, а це близько 2300 м2. Передбачено і оновлення пандусів. А біля дитячого садочка буде облаштована парковка орієнтовно на 10 місць, де батьки зможуть залишати свої авто.

«Наразі вже зроблено майже весь бордюр вздовж проїжджої частини. Ремонтники підготовлюють основу для асфальтування тротуарів та проїжджої частини. Парковку відділили від пішохідної зони», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Загалом весь комплекс робіт планується завершити орієнтовно до середини липня.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей